|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодний модуль 2835 3 діода, 1,5 W, 6500K, 220В, IP65 білий
Не в наявності
Артикул: 9916
16 грн
Характеристики
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
|---|---|
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кількість кольорів | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 5 мм |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 140 град. |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Ширина | 12 мм |



