|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Діод швидкого монтажу IP65 9mm (білий)
Не в наявності
Артикул: DQMW
5 грн
Характеристики
| Колір | Белый |
|---|---|
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Стиль виконання | Минимализм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Діаметр | 9 мм |
| Тип світильника | Встраиваемый |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Количество в наборе | 1 шт. |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Светодиодная |
| Страна производитель | Китай |
| Направленный свет | Да |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Лампочки в комплекті | Нет |


