
Лінійний світлодіодний світильник 18W 60см 220V, лампа LN-18W IP20 з холодним білим світлом 6200K
135 ₴
115 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LN18600
Лінійний світлодіодний світильник 18W 60см 220V, лампа LN-18W IP20 з холодним білим світлом 6200K
Світлодіодний світильник OEM LN-18-600 застосовується для лінійної підсвітки робочих зон у кухнях, лабораторіях, поблизу робочого місця працівників, а також на складах і в приміщеннях комерційного призначення. Він має лаконічний і сучасний дизайн, піктограми або сторонні написи на його видимих поверхнях немає. Діапазон робочих напруг — 175-265 В.
Колірна температура світіння лежить в інтервалі 6200-6500К, тобто відповідає холодному білому відтінку. Маючи номінальну потужність 18 Вт, розглянутий світильник забезпечує світловий потік величиною 1440 лм, тобто його світлова видатність становить 80 лм/Вт. Індекс кольоропередавання моделі підтримується на рівні не менш ніж 80 одиниць.
Розсіювач у цій моделі матовий. Габарити корпусу — 600х75х20 мм, спосіб кріплення — накладний. Експлуатаційний ресурс світлодіодів без істотного зниження яскравості оцінюється не менш ніж у 25 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 16000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна стрічка SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Мінімальна колірна температура | 6200 К |
| Максимальна колірна температура | 6200 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 140 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 115 ₴


