-10%

Лінійна LED лампа 36W 120см IP20 SLIM, світильник LN-2-36 для верхнього світла з холодним білим світлом 6200K
209 ₴
189 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15458
+380 (99) 770-74-49
Зв'язок з менеджеромповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійна LED лампа 36W 120см IP20 SLIM, світильник LN-2-36 для верхнього світла з холодним білим світлом 6200K
LED світильники серії LN є повноцінною і навіть більш ефективною заміною лінійних світильників з люмінесцентними лампами. Дані рішення є просто необхідними при освітленні складських, виробничих і господарських приміщень. Крім того, отримавши готове енергоефективне обладнання ви зможете забути про регулярній заміні, виходять з ладу ламп.
Лінійний світлодіодний світильник LN-36-1200, довжиною 1200мм - відмінне рішення для заміни люмінесцентних ламп. Світильник економічний, надійний, екологічний в порівнянні зі стандартними лампами денного світла.
Живлення 220В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 16000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна стрічка SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Мінімальна колірна температура | 6200 К |
| Максимальна колірна температура | 6200 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 140 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 122 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴







