
Світильник з пультом світлодіодний конструктор Biom SMART SML-R20-50 DIY 50 Вт
928 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20581
Конструктор. Люстра DIY стельова зі знімними панелями SML-R20-50. 2 роки гарантії.
Нова лінійка стельових світильників із вибором дизайну. Базова люстра без декору, декор вибирається додатково.
У комплекті йде один на вибір. Можна також придбати додаткові стрічки. Код декоративної стрічки необхідно вказати на коментарі до замовлення.

Світлодіодний світильник Biom SMART SML 20-50 належить до категорії розумних пристроїв, що дають змогу керувати роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має круглу форму та матовий білий плафон. Виріб виготовлений у сучасному дизайні, його можна віднести до стилю артдеко. Користувачеві доступне перемикання колірної температури в інтервалі від 3000 до 6000 К, що відповідає теплим, нейтральним і холодним відтінкам.
Потужність світильника становить 50 Вт, які є еквівалентом для виробу 450 Вт зі світловим потоком 4000 лм. Світлова видатність становить 80 лм/Вт, а індекс кольоропередавання — 80 одиниць. Номінальна напруга роботи — 175-265 В, клас захисту — IP20. Кут розсіювання променів підвищений до значення 170° завдяки застосуванню інноваційної технології з використанням спеціальних лінз для світлодіодів.
Арматура моделі виготовлена з металу, у плафон — з полікарбонату. У діаметрі світильник становить 38 см, маючи товщину 5,5 см. Розрахунковий термін експлуатації — 40 тисяч годин.
Інфрачервоний пульт ДК, що постачається в комплекті, дає змогу плавно регулювати колірну температуру та яскравість, використовувати попередньо встановлені параметри параметрів, а також активувати таймер і режим нічника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір плафона | Білий |
| Стиль виготовлення | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | True |
| Лампочки в комплекті | True |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 38 см |
| Висота | 5.5 мм |
| Форма | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Температура світла | Змінна температура світла |
- Ціна: 928 ₴










