
Світильник з пультом світлодіодний конструктор Biom SMART SML-R20-80 DIY 80Вт
1 262 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20713
Конструктор. Люстра DIY стельова зі знімними панелями SML-R20-80. 2 роки гарантії.
Нова лінійка стельових світильників з вибором дизайну. Базова люстра без декору, декор вибирається додатково.
У комплекті йде один на вибір. Також можна придбати додаткові стрічки. Код декоративної стрічки необхідно вказати в коментарі до замовлення.

Світлодіодний світильник Biom SMART SML 20-80 належить до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має круглу форму і матовий білий плафон. Виріб виконаний в сучасному дизайні і його можна віднести до стилю арт-деко. Користувачеві доступно перемикання колірної температури в інтервалі від 3000 до 6000 К, що відповідає теплим, нейтральним і холодним відтінкам.
Потужність світильника становить 80Вт, які є еквівалентом для виробу в 630Вт зі світловим потоком 6400лм. Світлова віддача дорівнює 80лм/Вт, а індекс передачі кольору – 80единиц. Номінальна напруга роботи – 175-265В, клас захисту – IP20. Кут розсіювання променів підвищений до значення 170° за рахунок застосування інноваційної технології з використанням спеціальних лінз для світлодіодів.
Арматура моделі виготовлена з металу, плафон – з полікарбонату. У діаметрі світильник становить 48см, маючи товщину 5,5 див. Розрахунковий термін експлуатації – 40 тисяч годин.
Інфрачервоний пульт ДУ, що поставляється в комплекті, дозволяє плавно регулювати температуру кольору і яскравість, використовувати попередні налаштування параметрів, а також активувати таймер, режим нічника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір плафона | Білий |
| Стиль виготовлення | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | True |
| Лампочки в комплекті | True |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 6.5 мм |
| Форма | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Температура світла | Змінна температура світла |
- Ціна: 1 262 ₴










