Світильник світлодіодний стельовий 24 Вт
Світлодіодний світильник Biom виготовлений у білому матовому корпусі. Форма приладу — квадрат зі сторонами 33 см і завтовшки 6 см. Світильник має температуру світіння 4500, що відповідає нейтральному тону.
Виріб має потужність 24 Вт, яка еквівалентна за величиною 216 Вт. Світлова видатність становить 80 лм/Вт. Завдяки використанню особливих лінз на світлодіодах, кут розсіювання досягає 170°. Ефективний світловий потік приладу — 1440 Лм, індекс кольоропередавання — не менш ніж 80 од.
Матеріал опорної частини корпусу — метал, матеріал розсіювача — полікарбонат. Візуальне виготовлення приладу тяжіє до стилю модерн. Світильник працює в діапазоні напруг від 175 до 265 В. Клас захисту — IP20. Номінальний термін експлуатації — 40 тис. годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 180~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 2160 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип кріплення | Планка |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Квадратний |
| Температура світла(K) | 5000 |
| Температура світла | Холодне біле світло(5000-6200K) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴






