Світлодіодна люстра стельова кругла на 36Вт.
Світлодіодний світильник Biom виготовлений в білому корпусі гранованим контуром, який додає дорожнечу дизайн. Форма люстри – коло діаметром 330мм, товщина 960мм. Світильник має температуру світіння 6500, відповідної холодному тону.
Виріб має потужність 36 вт, яка еквівалентна величині 324Вт. Світлова віддача складає 80лм/Вт. Завдяки використанню особливих лінз на світлодіодах, кут розсіювання досягає 170°. Ефективний світловий потік приладу – 2880Лм, індекс передачі кольору – не менше 80ед.
Матеріал опорної частини корпусу – метал, матеріал розсіювача – полікарбонат. Візуальне виконання приладу тяжіє до стилю модерн. Світильник працює в діапазоні напруг від 175 до 265 Ст. Клас захисту – IP20. Номінальний термін служби – 40 тис. годин.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 330 см |
| Висота | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
| Дизайн | Модерн |
| Температура світла(K) | 6500 |
| Температура світла | Холодне біле світло(5000-6200K) |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴





