
Світильник-люстра з пультом світлодіодна BIOM SML-S30 RGB 3000-6000K 140Вт
2 884 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21709
Управління через вимикач, пульт, смартфон. Люстра стельова в стилі модерн BIOM SMART SML-S30 на 140Вт
Новинка, окреме управління кольором світіння різних частин світильника.
Світлодіодний світильник Biom SMART SSML-S30 належить до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування та додатку на смартфоні. Він має квадратну форму і акриловий плафон розділений на зони. Користувачеві доступно перемикання колірної температури в інтервалі від 3000 до 6000К, що відповідає теплим, нейтральним і холодних відтінків, також доступна кольорова підсвітка RGB з безліччю режимів роботи.
Потужність світильника становить 140Вт, які є еквівалентом для виробу в 1260Вт зі світловим потоком 11200лм. Світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт, а індекс передачі кольору – 80 одиниць. Номінальна напруга роботи – 175-265 В, клас захисту – IP20. Кут розсіювання променів підвищений до значення 170° за рахунок застосування інноваційної технології з використанням спеціальних лінз для світлодіодів.
Арматура моделі виготовлена з металу, плафон – з акрилу. У діаметрі світильник становить 50см, маючи товщину 8см. Розрахунковий термін експлуатації – 50 тисяч годин.
Інфрачервоний пульт ДУ, що поставляється в комплекті, дозволяє плавно регулювати температуру кольору і яскравість, використовувати попередні налаштування параметрів, а також активувати таймер, режим нічника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 140 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 11200 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 1 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратний |
| Колір світіння | Холодне-нейтральне тепло |
| Температура світла | Змінна температура світла |
- Ціна: 2 884 ₴










