Світлодіодний квадратний потоличний світильник Біом з лінійки DL-S701 36Вт
Світлодіодний світильник Biom DL є одним з найдешевших моделей. Модель належить до серії простих і надійних світильників за розумною ціною. При потужності в 36Вт він здатний забезпечувати світловий потік 3240Лм з кольоровою температурою 6200К, що може працювати при перепаді напруження від 175 до 265В, має клас захисту IP20, і орієнтовано на на найширше коло побутових задач. Завдяки матовому розсіювачеві світло виходить досить м’яким і не сліпим. Цей пристрій є чудовим рішенням для точичного освітлення різних приміщень.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Колірна температура | 6000К |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 см |
| Ширина | 345 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 0.2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Квадратний |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴





