
Світлодіодний світильник люстра 18 Вт BIOM DEL-R401 6200K
245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22081
+380 (99) 770-74-49
Зв'язок з менеджеромповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна люстра стельова кругла на 18Вт. Холодне світло. Гарантія 12 міс.
Світлодіодний світильник Biom виготовлений у білому корпусі. Форма люстри — коло діаметром 260мм, товщина — 60мм. Світильник має температуру світіла 6500, що відповідає холодному тону.
Виріб має потужність 18Вт, яка еквівалентна 171Вт. Світлова видатність становить 80лм/Вт. Завдяки використанню особливих лінз на світлодіодах, кут розсіювання досягає 170°. Ефективний світловий потік приладу — 1440лм, індекс кольоропередачі — не менш ніж 80од.
Матеріал опорної частини корпусу — метал, матеріал розсіювача — полікарбонат. Світильник працює в діапазоні напруг від 175 до 265 В. Клас захисту — IP20. Номінальний термін експлуатації — 40 тис. годин.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 19 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Напруга мережі | 185~240 В |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Потужність | 18 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Тип світильника | Стельовий |
| Датчик руху | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 260 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | "Крішталь" |
| Температура світла(K) | 6200 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



