
Світильник люстра з пультом світлодіодний BIOM SMART SML-S01-70 3000-6000K 70 Вт (УЦЕНКА)
927 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12569/3
Люстра стельова в стилі модерн BIOM SMART SML-S01-70
Світильники з категорії "УЦЕНКА" є повністю робочими. Це відновлені світильники.
Можливі потертості задньої кришки або коробки. Плафони цілі й без подряпин, після того, як ви його повісите на стелю, про його нюанси знатимете тільки ви.
_____________________
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S01-70 належить до категорії розумних пристроїв, що дають змогу керувати роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Колір корпусу виробу — білий, форма — квадрат зі злегка заокругленими кутами. Інтервал зображуваної температури світла — 3000-6000 К (теплий, нейтральний, холодний відтінки).Можність світильника становить 70 Вт, що еквівалентно значенню 630 В. Ефективний світловий потік — 5600 лм, світлова видатність — 80 лм/Вт, індекс кольоропередавання — не нижче ніж 80 одиниць. Застосування спеціальних лінз, розміщених на світлодіодах, дає змогу підвищити кут розсіювання до 170°.
Арматура корпусу виготовлена з металу, а плафон із полікарбонату. Розміри виробу в зібраному вигляді 440х440х50 мм. Розрахунковий термін експлуатації світлодіодів становить 40 000 годин. Робоча напруга коливається в діапазоні 175-265 В. Світильник відповідає класу захисту IP20.
Комплект дистанційного керування має інфрачервоний тип керування, що додається в комплекті. Його габарити 148х39х20 мм. Для роботи потребує дві батарейки типу ААА. На пульті розташовані кнопки плавного регулювання колірної температури та яскравості, а також встановлені їх значення. Крім того, є режим нічника та таймер вимкнення пристрою через 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 70 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 5600 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Висота | 6.5 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура світла | Змінна температура світла |
| Ширина | 43.0 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратний |
| Димер | True |
| Колір світіння | Холодне-нейтральне тепло |
- Ціна: 927 ₴









