
Світильник-люстра світлодіодний з пультом BIOM SMART SML-R08-80 3000-6000K 80 Вт (УЦІНКА)
949 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12585/3
Люстра світлодіодна в стилі хай-тек BIOM SMART SML-S08-80
Світильники з категорії "УЦІНКА" є повністю робочими. Це відновлені світильники.
Можливі потертості задньої кришки або коробки. Плафони цілі й без подряпин, після того, як ви його повісите на стелю, про його нюанси знатимете тільки ви.
_____________________
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R08-80 належить до категорії розумних пристроїв, що дають змогу керувати роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має круглу форму та прозорий білий плафон, обрамлений гранованою окантовкою. Виріб виготовлений у сучасному дизайні, його можна віднести до стилю артдеко. Користувачеві доступне перемикання колірної температури в інтервалі від 3000 до 6000 К, що відповідає теплим, нейтральним і холодним відтінкам.
Потужність світильника становить 80 Вт, які є еквівалентом для виробу 720 Вт зі світловим потоком 6400 лм. Світлова видатність становить 80 лм/Вт, а індекс кольоропередавання — 80 одиниць. Номінальна напруга роботи — 175-265 В, клас захисту — IP20. Кут розсіювання променів підвищений до значення 170° завдяки застосуванню інноваційної технології з використанням спеціальних лінз для світлодіодів.
Арматура моделі виготовлена з металу, у плафон — з полікарбонату. У діаметрі світильник становить півметра, маючи товщину 7 см. Розрахунковий термін експлуатації — 40 тисяч годин.Інфрачервоний пульт ДК, що постачається в комплекті, дає змогу плавно регулювати колірну температуру та яскравість, використовувати встановлені настроювання параметрів, а також активувати таймер і режим нічника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Колір плафона | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 80 Вт |
| Колірна температура | 4500K |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип світильника | Стельовий |
| Діммер | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 500 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Круглий |
| Димер | False |
| Висота | 70 мм |
| Дизайн | "Крішталь" |
| Температура світла | Змінна температура світла |
| Основні | |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 949 ₴










