
LED світильник 30W 60см IP20, лінійна світлодіодна лампа LN-4-30 для верхнього світла з холодним білим світлом 6200K
189 ₴
149 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 23408
LED світильник 30W 60см IP20, лінійна світлодіодна лампа LN-4-30 для верхнього світла з холодним білим світлом 6200K
Світлодіодний світильник застосовується для лінійної підсвічування робочих зон у кухнях, лабораторіях, поблизу робочого місця працівників, а також на складах і в приміщеннях комерційного призначення. Він має лаконічний і сучасний дизайн, піктограми або сторонні написи на його видимих поверхнях немає. Діапазон робочих напруг — 175-265 В.
Колірна температура світіння 6200К відповідає холодному білому відтінку. Маючи номінальну потужність 30 Вт, світильник, що розглядається, забезпечує світловий потік величиною 2400 лм, тобто його світлова видатність становить 80 лм/Вт. Індекс кольоропередавання моделі підтримується на рівні не менш ніж 80 одиниць.
Розсіювач у цій моделі матовий. Спосіб кріплення — накладний. Експлуатаційний ресурс світлодіодів без істотного зниження яскравості оцінюється не менш ніж у 25 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 16000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат, Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2350 лм |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світлова віддача | 90 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Прямокутна |
- Ціна: 149 ₴



