Белый диод быстрого монтажа. Светодиодный пиксель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Білий |
| Габарити | |
| Діаметр | 9 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
| Тип світильника | Вбудований |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Спрямоване світло | Да |
| Колір | Білий |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴




