Модуль світлодіодний різнобарвний 0,72 Вт
Призначений для освітлення або підсвічування в місцях, де необхідна максимальна компактність.
Світлодіодні модулі, що застосовуються для виготовлення електронних світлодіодних табло, в зовнішній рекламі та для декоративного внутрішнього та архітектурної підсвітки. Одна з характерних застосувань світлодіодних кластерів великого розміру - світлофори та пристрої керування рухом.
У зовнішній рекламі світлодіодні кластери (світлодіодні блоки) застосовуються для контражурной, торцевого підсвічування, для внутрішнього підсвічування об'ємних букв.
Відмінно підходять для підсвічування в автомобілях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 4 |
| Максимальна потужність | 2 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 200 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип з'єднання | 4 дротове |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Габарити | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴





