
Світлодіодний модуль Samsung 5730 з лінзою півсферою, колір білий
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11713
+380 (99) 770-74-49
Зв'язок з менеджеромповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модуль світлодіодний 3 діода 5730 1,5 Вт
Призначений для освітлення або підсвічування в місцях, де необхідна максимальна компактність.
Світлодіодні модулі, що застосовуються для виготовлення електронних світлодіодних табло, в зовнішній рекламі та для декоративного внутрішнього та архітектурної підсвітки. Одна з характерних застосувань світлодіодних кластерів великого розміру - світлофори та пристрої керування рухом.
У зовнішній рекламі світлодіодні кластери (світлодіодні блоки) застосовуються для контражурной, торцевого підсвічування, для внутрішнього підсвічування об'ємних букв.
Відмінно підходять для підсвічування в автомобілях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 120 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 140 град. |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴



