
Світлодіодний модуль 2835 3 діода, 1,5 W, 6500K, 220В, IP65 білий
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9916
+380 (99) 770-74-49
Зв'язок з менеджеромповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модуль світлодіодний 220В 1,5 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 140 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габарити | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴




