Модуль світлодіодний діод 3030 1,5 Вт
Цей світлодіодний модуль складається з одного квадратного діода SMD3030 і має потужність 1,5 Вт за робочої напруги на 12 В постійного струму. Колірна температура виробу — 6000 К, що відповідає холодній частині спектра. Світловий потік становить 150 лм, а світловидатність — 100 лм/Вт. Завдяки застосуванню бочковидної лінзи кути розльоту променів у моделі доходять до 120°. Термін експлуатації модуля оцінюється у 35 тисяч годин. Клас захисту пристрою — IP65.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 120 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 140 град. |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴





