
Світильник люстра з пультом світлодіодний BIOM SMART SML-R11-80 3000-6000K 80 Вт (УЦЕНКА)
1 356 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11801/3
Люстра стельова в стилі модерн BIOM SMART SML-R11-80. Гарантія 2 роки!
Світильники з категорії "УЦЕНКА" є повністю робочими. Це відновлені світильники.
Можливі потертості задньої кришки або коробки. Плафони цілі й без подряпин, після того, як ви його повісите на стелю, про його нюанси знатимете тільки ви.
_____________________
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R11-80 належить до категорії розумних пристроїв, що дають змогу керувати роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він виготовлений у білому корпусі з чорною окантовкою лицьової панелі. Форма приладу — коло діаметром 48 см, товщина — 7,5 см. Світильник може плавно змінювати температуру світіння в діапазоні від 3000 до 6000 К, що відповідає холодним, теплим і нейтральним тонам.
Виріб має потужність 80 Вт, яка еквівалентна за величиною 720 Вт. Світлова видатність становить 80 лм/Вт. Завдяки використанню особливих лінз на світлодіодах, кут розсіювання досягає 170°. Ефективний світловий потік приладу — 6400 лм, індекс кольоропередавання — не менш ніж 80 од.
Матеріал опорної частини корпусу — метал, матеріал розсіювача — полікарбонат. Візуальне виготовлення приладу тяжіє до стилю модерн. Світильник працює в діапазоні напруг від 175 до 265 В. Клас захисту — IP20. Номінальний термін експлуатації — 40 тис. годин.
Дистанційний пульт має розмір 148х39х20 мм і постачається в комплекті. Його функціонал містить плавне регулювання яскравості та температури кольору, набір попередньо встановлених значень для цих параметрів, режими таймера та нічника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Потужність | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 см |
| Висота | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Круглий |
| Колір світіння | Холодне-нейтральне тепло |
| Дизайн | "Крішталь" |
| Температура світла | Змінна температура світла |
- Ціна: 1 356 ₴










