
LED світильник-панель 65Вт 59х59см 6500K BIOM ARM-2-600-65 Квадратний світильник для армстронг з холодним світлом для офісу
630 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23379
+380 (99) 770-74-49
Зв'язок з менеджеромповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Інший тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 180~250 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Сталь, Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Робоча напруга (В) | 180-250 |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59.5 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність (Вт) | 65 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴









